ULKS Victoria Kozy Sekcja Pływacka

Ważne

Harmonogram zawodów na sezon 2014/2015
sobota, 22 listopada 2014

Harmonogram startów zawodników ULKS VICTORIA Kozy w pierwszej połowie sezonu (październik-grudzień 2014). Harmonogram będzie na bieżąco aktualizowany w miarę zatwierdzenia kalendarza startowego ŚLOZP i MOZP oraz w miarę pojawiania się nowych komunikatów o zawodach.


Więcej…
Badanie lekarskie
sobota, 22 listopada 2014

Informacja na temat Kart Zdrowia Sportowca:


Więcej…

:: WSPIERAJĄ NAS ::

 

:: PARTNERZY ::


:: PATRONI MEDIALNI ::

Zawody 2014 PDF Drukuj Email

 

:: III Zawody Pływackie o Ciupagę Ondraszka - Bielsko-Biała ::
:: 22.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich rocznik 2005 i 2004 - Gliwice ::
:: 21.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice - Paniówki /k Gliwic ::
:: 15.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Sobota Pływacka 2014/2015 - Runda I - Nowy Sącz ::
:: 15.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich rocznik 2002 - Runda I - Radlin ::
:: 14.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody o Puchar Burmistrza Niepołomic - Niepołomice ::
:: 09.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda II  2014/2015 - Kraków ::
:: 08.11.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich rocznik 2002 - Runda I - Radlin ::
:: 29.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Gran Prix Puchar Polski - Kraków ::
:: 25-26.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Miting Pływacki im. M.Maika - Tychy ::
:: 25-26.10.2014 :: WYNIKI ::

:: III Miting Pływacki Rybnik 2014 - Rybnik ::
:: 25.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Pływaj z nami na Koronie - FINAŁ (13lat i młodsi) - Kraków ::
:: 18.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich rocznik 2005 i 2004 - Gliwice ::
:: 17.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Szkół Gimnazjalnych i Licealnych - Gliwice ::
:: 15.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody o Puchar TG Sokół - Myślenice ::
:: 12.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Puchar Wszechstronności Stylowej (11-12lat) - Sucha Beskidzka ::
:: 12.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda I  2014/2015 - Oświęcim ::
:: 11.10.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka - Siemianowice Śląskie ::
:: 27.09.2014 :: WYNIKI ::

:: ISM Sobota w Cieszynie  - Runda I - Cieszyn ::
:: 27.09.2014 :: WYNIKI ::

:: LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 15 LAT - GLIWICE ::
:: 18-20.07.2014 :: WYNIKI ::

:: Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - Ostrowiec Świętokrzyski ::
:: 28-29.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego - Oświęcim ::
:: 20-21.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Mistrzostwa Śląska Open 14,15,16-18 i Open - Gliwice ::
:: 17-18.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody Pływackie Już Pływam - Sucha Beskidzka ::
:: 15.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Sobota Pływacka - Runda VII - Nowy Sącz ::
:: 14.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - Runda II - Radlin ::
:: 12-13.06.2014 :: WYNIKI ::

:: IV Memoriał Pływacki Im. Krzysztofa Kanika - Goczałkowice-Zdrój ::
:: 08.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody Pływackie o Puchar Solnego Miasta II - Wieliczka ::
:: 07.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Mistrzostwa Śląska 10 Latków - Gliwice ::
:: 07.06.2014 :: WYNIKI ::

:: Mistrzostwa Śląska 11 Latków - Radlin ::
:: 06.06.2014 :: WYNIKI ::

:: ISM Sobota w Cieszynie  - Runda IV  FINAŁ - Cieszyn ::
:: 31.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Mistrzostwa Śląska 12-13 Latków - Gliwice ::
:: 30-31.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Drużynowy Wielobój Pływacki Młodzików 10 Lat - Gliwice ::
:: 28-29.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda X  2013/2014 - Oświęcim ::
:: 24.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Drużynowy Wielobój Pływacki Młodzików 11 Lat - Radlin ::
:: 23-24.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga SMS - Runda II - Oświęcim ::
:: 16-17.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda IV, Rocznik 2002 - Radlin ::
:: 16.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda IV, Rocznik 2001 - Gliwice ::
:: 16.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda IX  2013/2014 - Oświęcim ::
:: 10.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda IV, Rocznik 2004 - Knurów ::
:: 10.05.2014 :: WYNIKI ::

:: Pływaj z nami na Koronie - Runda II - Kraków ::
:: 26.04.2014 :: WYNIKI ::

:: Sobota Pływacka - Runda VI - Wieliczka ::
:: 12.04.2014 :: WYNIKI ::

:: III Ogólnopolski Miting Pływacki Szukamy Młodych Talentów  - Herby ::
:: 12.04.2014 :: WYNIKI ::

:: III Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli - Stalowa Wola ::
:: 5-6.04.2014 :: WYNIKI ::

:: XVI Międzynarodowe  Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn - Cieszyn ::
:: 05.04.2014 :: WYNIKI ::

:: Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat - Runda I - Gliwice ::
:: 20-21.03.2014 :: WYNIKI ::

:: Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat - Runda I - Radlin ::
:: 20-21.03.2014 :: WYNIKI ::

:: Puchar Burmistrza Myślenic - Myślenice ::
:: 09.03.2014 :: WYNIKI ::

:: ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 15 LAT - GLIWICE ::
:: 7-9.03.2014 :: WYNIKI ::

:: ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 14 LAT - OLSZTYN ::
:: 7-9.03.2014 :: WYNIKI ::

:: Sobota Pływacka - Runda V - Wadowice ::
:: 01.03.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda III, Rocznik 2001 - Gliwice ::
:: 28.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda III, Rocznik 2002 - Radlin ::
:: 28.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Pływaj z nami na Koronie - Runda I - Kraków ::
:: 22.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda VIII  2013/2014 - Oświęcim ::
:: 15.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Liga Klubów Śląskich  - Runda III, Rocznik 2004 - Knurów ::
:: 14.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Puchar Silesia 2014 - Katowice ::
:: 08.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Zawody Pływackie o Puchar Solnego Miasta I - Wieliczka ::
:: 01.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Zimowe Mistrzostwa MKP Bobry Dębica - Dębica ::
:: 31.01.2014-01.02.2014 :: WYNIKI ::

:: Grand Prix Małopolski - Runda VII  2013/2014 - Kraków ::
:: 25.01.2014 :: WYNIKI ::

ZAWODY 2017

ZAWODY 2016

ZAWODY 2015

ZAWODY 2013

ZAWODY 2012

ZAWODY 2011

ZAWODY 2010

ZAWODY 2009

ZAWODY 2008